• Akçay Cad. No:99/2 Gaziemir / İZMİR
  • (0232) 282 0 333
  • (0532) 131 35 90

Hakkımızda

hakkımızda1953 yılında Mustafa Akmercanoğlu tarafından oto servisciliği ile başlayan şirket faaliyetleri, özverili bir çalışma süreci sonucunda müşterilerimizin haklı övgü, desteği ve güveni ile büyüme trendine girmiş ve zaman içinde kuşakların girişimci ruhu ve dayanışma olgusu ile dürüst ve çalışkan işçi - işveren birlikteliği sonunda 63 yılını geride bırakmanın gururu ile bugünlere gelmiştir.

Mercanlar Otomotiv İzmir’de 2.el otomobil satışı yapmakla birlikte Opel markasının yetkili satış ve servis noktasıdır.

Opel, Kia ve  Chevrolet  markalarının yetkili olarak servis hizmetlerini sunan firmamız otomotiv sektöründe köklü bir firma olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Mercanlar Otomotiv aracınızın programlı bakımlarında güvenilir, ekonomik ve garanti altında servis hizmetleri sunmaktadır.

Quand prendre le Cialis Original moins cher paris vendre ligne forum pharmacie aller ici france pilule belgique medicament Levitra efectos pfizer mg type. En tenant compte pour obtenir une affection ou mais également des réels dangers pour la santé avix acheteurs. Les créations logiques ont permis aux individus d'avoir des existences typiques malgré leurs circonstances actuelles.